5 Mart 2013 Salı

Affiliate Marketing (Satış Ortaklıgı) İle Nasıl İnternetten Para Kazarım?
Affiliate kelmiesinin yan anlamı satış ortaklığıdır.Satış ortaklığı ile internetten para kazanma ilk 1992 yılların başında yapılmış deniliyor.Dünyaya baktığımızda milyonlarca insan affiliate marketing yapıyor
Ve çok ta paralar kazanıyorlar.Bende kazanıyorum az tabi ki de.

Türkiye ise satış ortaklığıyla 2010 yılında tanıştı.Satış ortaklığının gelişiyle büyük firmaların epeyce gözüne çarptı ve dikkat çekti.Şimdi ise bu firmalar ürünlerini,affiliate marketing yoluyla ürünlerini satıyor.


Satış ortaklığı binlerce insana iş sahası oluşturmasıyla birlikte meslekte edindirdi.Evinde blog yazarak yada reklam platformlarını deneyerek kazanıyorlar.Ek gelir kazanıyorlar.

Satış ortaklığının büyümesiyle birlikte pek çok eğitim setleri de piyasaya çıkmış durumda.
Satış ortaklığını uzman kişilerden eğitim alarak en az hatayla ek gelir sağlarsınız.

Satış ortaklığından sizde payınızı almak istiyorsanız,kendinize göre bir eğitim seti alın.Tek stratejiye odaklı eğtim setleri mevcut olduğu için dedim.

Kendinize en iyi satış ortaklığı stratejilerinin hangilerinin sizlere daha iyi olduğunu anlamak için bütünce bir eğitimleri olan ve kapsamlı geniş,görsel materyali bol ve video konularıyla sizleri satış ortaklığında profesyonel yapacak Goomass İnternetten Para Kazanma eğitim setini öneriyorum.satış ortaklığı internetten para kazan

Satış Ortaklığıyla İnternetten Para Kazanmak İçin Arama Motorlarının Yeri
                 

                                Ne kadar kazanacağınız size bağlı!

Satış ortaklığından ürün satmak istiyorsanız,arama motorlarını kullanmanız daha sağlıklıdır.Bir kitlenin nelere hitap ettiğini google araçlarından tespit edersiniz ve beklentilere yönelik bir ürün bulursunuz ve hemen ürün tanıtım yazıları yazarsınız.

Tanıtım yazılarını yazmak için çok profesyonel olmanız gerekmez.Goomass'ta bu konu hakkında detaylı bilgi mevcut.Hiç anlamadığınız alanlarda tanıtım makaleleri yazabilirsiniz.Yazdığınız makaleleri,blogunuzdan yada facebok veya forumlarda tanıtarak bu üründen komisyon kazanabilirsiniz.

İsterseniz web sitenizden,ürünün bannerinı koyarak komisyon kazanırsınız.Pek çok fiziksel ürünlerin satış ortaklığını günümüzde yapmak artık mevcut.

Satış ortaklığı sayesinde,tanımadığınız kişilere ürün satabiliyorsunuz.Ürünleri satmak içinde tabiki de ziyaretçi lazım.

İşte tam bu sırada,ürünün satış ortaklığını yapmak için,arama motorları devreye giriyorlar.Kendinizi bir müşteri yerine koyun.Satacağınız bir ürün var.Müşteri ürünü ulaşmak için ne yapar.Tabi ki de araştırır.Bu da demek oluyor ki Google gibi dev arama motoru demek.

Türkiye %97 oranıyla Google kullanıyor.Bir bilgisayar almak istiyorsunuz.Ve hemen googlea bilgisayar fiyatları yazıyorsunuz.Karşınıza birden çok sayfa çıkacak.Evet bu sayfalardan bir tanesinde satış ortaklığı yapmak istemez miydiniz?

Yapacağınızı düşünürsek,o bilgisayarı satmak için yalvarıp yakarmıyorsunuz,kargo masrafınız olmuyor.Bütün bu sorunlarla ürün sahibi ilgileniyor.Siz sadece ürünü satmak için aracı oluyorsunuz.

Affiliate Marketing İle İnternetten Para Kazanmak için satacağınız ürünün resmi sitesine bol trafik yollamanız lazım.Satış ortaklığında,herkesin kendine has taktik ve stratejileri vardır.Öyleleri var ki sistemi oturtuyor,para gani gibi akıyor.6000-7000 tl kazananları gördüm bu işte ben.

Örnek vermek gerekirse;Türkiye'de en uzman bir ekip olan,Goomass yazarlarını öne koyuyorum.3 ayda 37 bin ile 40 bin tl arasında para kazanmayı başaran Goomass yazarları,ve bu konuda uzman rehberliği yapıyorlar.


satış ortaklığı nasıl yapılır?

Affiliate Marketing,web sitesi olanlar için daha karlı bir durumda oluyor.Türkiye'de satış ortaklığından çok para kazanmak için denemeler yapmanız lazım.

Bu işte yeni ve düzenli,planlı çalışan satış ortağı ayda 3000 TL kazanabilir.Emek verilirse kazanılıyor.Bu rakam kendini bu iş için vermiş bir satış ortağı için çok az bir miktar.

Herhangi bir satış ortaklığı platformuna kayıt olarak,satış ortaklığı yapacak ürünler bulabilirsiniz.Şu anda en güvenilir satış ortaklığı platformu Xticarettir.

Sizlere bir satış ortağı tavsiyesi;

Satış ortaklığı ile internetten para kazanmak istiyorsanız,bu işi iyi yapan uzmanından öğrenin.Bu işi tek başınıza yapmaya kalksanız,denemeler yapacaksınız,para kaybedeceksiniz,zaman kaybedeceksiniz.Ve en önemlisi boşa emek harcayacaksınız.Benden bir tavsiye olsun sizlere.